Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na świąteczną emisję, którą nadamy 9 i 10 kwietnia. Początek w Wielkanocną Niedzielę o godzinie 10.00.

W programie nie zabraknie tematów związanych ze świętami oraz relacji z bieżących wydarzeń. Zapraszamy też na emisję kolejnego odcinka z cyklu „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”. Będziecie mogli Państwo obejrzeć archiwalne filmy m.in. z powitania wiosny w 1992 roku oraz obchodów 30-lecia łukowskich zakładów mięsnych z 2003 roku.

Podczas świątecznego programu obejrzycie Państwo także: Drogę Krzyżową ulicami miasta, IX Ekstremalną Drogę Krzyżową, występ polsko – niemieckiego chóru, wywiad z prezesem Orląt o sytuacji w klubie, wielkanocne jarmarki i kiermasze, powitanie wiosny w łukowskich przedszkolach oraz Biały Marsz w obronie dobrego imienia Jana Pawła II.

Pokażemy także: protest transportowców z powiatu łukowskiego, turniej piłki nożnej rodziców młodych piłkarzy Orląt, 104. urodziny Szkoły Podstawowej nr 3,  koniec sezonu łukowskich morsów, wywiad z prezesem spółki budującej bloki komunalne, akcję straży pożarnej w PEC-u, konferencję na temat lądowiska dla śmigłowców LPR, międzynarodowy turniej siatkówki w Stoczku Łukowskim, Festiwal Baniek Mydlanych dla najmłodszych łukowian oraz zmagania pływaków na łukowskim Delfinku.

W programie również oferta edukacyjna szkół średnich z powiatu łukowskiego.

Ponadto wiele życzeń, aktualności i wydarzeń sportowych. Emisja programu non stop 9 i 10 kwietnia. Zapraszamy na emisję i życzymy Wesołych Świąt.