Festyn Rodzinny, Dożynki Gminne, wyścigi wózków Buggy Gym, koncert organowy, mecz IV ligi piłki nożnej, turniej siatkówki oraz Kino Letnie – to atrakcje najbliższego weekendu. Przypominamy, że działalność wznowiły baseny letnie „Delfin”, które będą czynne w nowych godzinach od 10:00 do 19:00.

  Weekendowe atrakcje rozpocznie Kino Letnie, które 21 sierpnia o godz. 21:00 zaprasza do amfiteatru na polską komedię „Kołysanka”.

  W sobotę, 22 sierpnia w parku miejskim odbędą się wyścigi wózków Buggy Gym. Nowością będzie wyścig dzieci z wózkami dla lalek. Początek o godz. 14:00. W tym dniu również odbędzie się mecz IV ligi piłki nożnej Bizon Jeleniec – Lublinianka Lublin oraz turniej siatkówki, organizowany przez OSiR

  Niedziela, 23 sierpnia rozpocznie się od Dożynek Gminnych w Zarzeczu Łukowskim. Obchody święta plonów zainauguruje o godz. 12:45 przemarsz dożynkowego korowodu i msza święta w miejscowym kościele. O godz. 14:00 w parku miejskim w Łukowie zacznie się X Festyn Rodzinny, na który zaprasza Koinonia Jan Chrzciciel. Dzień zakończy czwarty, ostatni koncert organowy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Koncert odbędzie się o godz. 16:00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie.