Łukowski Ośrodek Kultury po raz kolejny zaprasza młodych widzów na przedstawienie z cyklu „Niedziela z teatrem”. Spektakl teatralny „Koty Trzy” odbędzie się w niedzielę 27 stycznia o godzinie 16:00. Tym razem na łukowskiej scenie gościć będą aktorzy z katowickiego Teatru Gry i Ludzie.
Ten podróżujący teatr swoje spektakle prezentuje w kraju i poza jego granicami. Wielokrotnie uczestniczył w Festiwalu „Malta” w Poznaniu i „Sztuka Ulicy” w Warszawie, a także za granicą na Międzynarodowym Festiwalu Promocji Kultury Europejskiej w Tunezji. Młodzi łukowianie będą mieli okazję zobaczyć najnowszą sztukę w reżyserii Macieja Nogiecia.
„Koty Trzy” to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi „kocia muzyka”.
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online www.ekobilet.pl.