NAJECHAŁA OPLEM NA STALOWĄ LINĘ HOLOWNICZĄ |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 22 marca godz. 20:00  *  Bomba w “Czwórce”  *  Dzień Kobiet w Łukowie  *  R. Szczygieł o zwolnieniu z pracy  * Sesja Rady Miasta *  Powtórki non stop 23 – 24 marca  *

NAJECHAŁA OPLEM NA STALOWĄ LINĘ HOLOWNICZĄ Wiadomości

Z poważnymi obrażeniami ciała przetransportowano śmigłowcem LPR 30-latkę z gm. Adamów. Kobieta kierując oplem wjechała na stalową linę, którą ciągnik rolniczy holował koparkę.

We wtorek, 12 marca po godz. 9:30 doszło do zdarzenia drogowego w Bystrzycy na drodze wojewódzkiej nr 808. Policjanci ustalili, że samochód marki Opel Corsa, którym kierowała 30-latka z gminy Adamów najechała na stalową linę, za pomocą której ciągnik rolniczy holował koparko-ładowarkę, którą kierował 41-latek. Kierujący ciągnikiem 30-latek holując koparko-ładowarkę wyjechał na skrzyżowaniu z drogi podporządkowanej i w tym czasie kierująca oplem nie uderzyła w żaden z tych pojazdów, a najechała na „rozciągnięta” pomiędzy nimi stalową linę.

Przy użyciu sprzętu specjalistycznego pokrzywdzona kobieta została wydostana z opla, a następnie z poważnymi urazami śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności wypadku.

 

Zobacz także