Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków pokonali na wyjeździe Sokół Adamów 5:1 w meczu 23. kolejki ligi okręgowej.

Już w 9 minucie jeden z zawodników gospodarzy został ukarany czerwoną kartką. Grając w przewadze piłkarze Orląt do przerwy zdołali zdobyć jedną bramkę, którą strzelił Chojniak. Po przerwie w przeciągu 4 minut, Orlęta zdobyły trzy gole – Jaworski w 51 minucie, Wysokiński w 52 minucie oraz Kłoda w 55 minucie. Piątą bramkę dla Orląt zdobył Jaworski w 65 minucie, który kilka minut wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego. W 75 minucie rzut karny mieli również gospodarze ale go nie wykorzystali. Sędzia podyktował gospodarzom kolejną „jedenastkę” w 85  minucie i tym razem zawodnik Sokoła egzekwował ją skutecznie.

Kolejny mecz podopieczni Stanisława Chudzika rozegrają 11 maja na własnym boisku. Wtedy to w derbowym pojedynku zmierzą się z ekipą ŁKS Łazy.