Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków pokonali na wyjeździe LKS Milanów 3:1 w meczu 20. kolejki bialskopodlaskiej ligi okręgowej.

Spotkanie lepiej rozpoczęli podopieczni Stanisława Chudzika, którzy objęli prowadzenie w 13 minucie po strzale Jakuba Rybki. Gospodarze wyrównali w 35 minucie. Od 70 minuty LKS Milanów grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego z zawodników. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, sędzia w doliczonym czasie gry podyktował rzut karny dla Orląt. „Jedenastkę” na gola zamienił Rafał Jaworski. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry, wynik na 1:3 ustalił Bartosz Chojniak.

Orlęta Łuków zajmują drugie miejsce w tabeli, mając 49 punktów, tyle samo co lider Podlasie II Biała Podlaska. W kolejnym meczu łukowska drużyna 28 kwietnia na wyjeździe zmierzy się z Tytanem Wisznice, który w tym sezonie nie zdobył jeszcze żadnego punktu w rozgrywkach ligi okręgowej.