Telewizja Master zapytała mieszkańców naszego miasta na kogo zamierzają oddać swój głos w nadchodzących wyborach samorządowych. Zobaczcie Państwo nasz sondaż na temat wyborów na burmistrza, radnych miejskich, radnych powiatowych oraz do sejmiku.

Według naszych respondentów w Radzie Powiatu Łukowskiego zasiądzie 10 radnych Prawa i Sprawiedliwości, pięciu z Przymierza dla Ziemi Łukowskiej oraz po czterech z Trzeciej Drogi i komitetu Razem Ponad Podziałami.

W Radzie Miasta, zdaniem mieszkańców Łukowa, Prawo i Sprawiedliwość będzie miało siedem mandatów, Alternatywa Piotra Płudowskiego – pięć mandatów, Razem Ponad Podziałami – cztery mandaty, a Przymierze dla Ziemi Łukowskiej – trzy mandaty. Dwóch radnych wprowadzi KWW Ireneusza Goławskiego,

W wyniku sondażu wiemy również, że łukowianie pójdą do urn również 21 kwietnia, gdyż wtedy odbędzie się druga tura na burmistrza naszego miasta.

Według mieszkańców Łukowa do Sejmiku Województwa Lubelskiego z okręgu numer 3, dostanie się trzech kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, dwóch Trzeciej Drogi oraz jeden z Koalicji Obywatelskiej.