Łukowski Program Telewizyjny Master TV życzy wszystkim naszym widzom Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz zaprasza na świąteczną emisję, którą nadamy 31 marca i 1 kwietnia. Początek w Wielkanocną Niedzielę o godzinie 11.00.

W programie nie zabraknie tematów związanych z Wielkanocą oraz relacji z bieżących wydarzeń. Zapraszamy też na emisję kolejnego odcinka z cyklu „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”. Będziecie mogli Państwo obejrzeć archiwalne filmy m.in. z pierwszej pokutnej drogi krzyżowej jaka przeszła ulicami Łukowa.

Podczas świątecznego programu obejrzycie Państwo także: wielkanocne jarmarki i kiermasze.

Pokażemy także akcję sadzenia drzew w mieści i sprzątanie Krzny, koncert muzyki irlandzkiej, „Wiosenne przebudzenie” w wykonaniu łukowskich przedszkolaków, wystawę „Radość Tworzenia” w łukowskim muzeum, jubileusze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej w Sarnowie, zakończenie sezonu łukowskich morsów, memoriał Tomasza Trybonia, turniej karate w Staninie, zmagania pływaków na Delfinku oraz wiosenny turniej zorganizowany na boiskach ŁKS Orlęta Łuków.

W związku z tym, że tydzień po świętach, 7 kwietnia, odbędą się wybory samorządowe, nie zabraknie materiałów prezentujących kandydatów na radnych oraz na burmistrza.

Emisja programu 31 marca i 1 kwietnia. Zapraszamy do oglądania i życzymy Wesołych Świąt.