Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków wygrali na własnym boisku 5:2 z POM Iskrą Piotrowice w meczu 7. kolejki hummel IV ligi grupy spadkowej.

Od samego początku spotkania przewagę uzyskali podopieczni Macieja Sygi. W 19 minucie bramkę dla Orląt zdobył Szymon Łukasiewicz. Prowadzenie podwyższył Rafał Jaworski w 23 minucie. Bramkę kontaktową goście zdobyli w 42 minucie.

Po przerwie piłkarze łukowskiej drużyny dyktowali warunki. W 71 minucie bramkę zdobył Łukasz Kiryło. W 78 minucie swojego drugiego gola zdobył Szymon Łukasiewicz. W 82 minucie drugie trafienie zaliczył również Rafał Jaworski. Goście odpowiedzieli jeszcze trafieniem w 87 minucie.

Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Orląt wciąż pozostają w walce o utrzymanie w IV lidze. Do miejsca gwarantującego utrzymanie tracą 4 punkty, a do rozegrania pozostały trzy mecze.

Kolejne spotkanie Orlęta rozegrają 3 czerwca na wyjeździe z Kryształem Werbkowice.