Łukowska Telewizja Master zajmuje trzecie miejsce w województwie lubelskim pod względem oglądalności stacji telewizji lokalnych. Według danych pochodzących z badania przeprowadzonego przez Krajowy Instytut Mediów wynika, iż wyprzedza nas tylko Lubelska TV oraz nadająca m.in. w Białej Podlaskiej – Telewizja Wschód. Za nami są stacje z takich miast jak Puławy, Świdnik czy Lubartów. Wyprzedziliśmy też kilka stacji z miast ze „zbyt niską podstawą do wnioskowania”.

Jak możemy się dowiedzieć z informacji przesłanej do nas przez Polski Instytut Komunikacji Elektronicznej, lokalne telewizje ogląda 5,2 mln osób powyżej 15. roku życia. Z profilu widzów oglądających stacje lokalne wiemy, że oglądają nas przede wszystkim osoby w wieku 30+. I co ciekawe, w większości są to kobiety (55%).

Zdecydowanym liderem udziału w rynku stacji lokalnych w Polsce są poznańska Telewizja WTK, lubelska.tv (po 6,7%) oraz TV Olsztyn i TV Toya (3,1%) Większość ze stacji lokalnych ma około 0,2 – 0,8 procenta udziału widzów poszczególnych stacji. Jak wynika z raportu Krajowego Instytutu Mediów, łukowska telewizja Master TV ma prawie 0,5% udziału, co daje trzecią pozycję w województwie lubelskim. DZIĘKUJEMY !!!

Raport prezentuje wyniki pomiaru prowadzonego od 5 sierpnia 2022 do 28 lutego 2023, realizowanego na blisko 80 tysiącach osób.

Telewizja Master nadaje swój program już 25 lat. Jesteśmy dostępni w sieci kablowej UPC oraz Lukman. Nadajemy w Łukowie, ale nasz sygnał poprzez kabel dociera m.in. do Lublina, Kraśnika, czy Chełma. Dzięki sieci Lukman jesteśmy oglądani w całym powiecie łukowskim.

Od kilku lat wszystkie nasze produkcje umieszczamy na stronie www.telewizja.lukow.pl. Posiadamy również swój kanał na Youtube oraz profil na facebooku.