Orlęta Łuków zremisowały 3:3 na wyjeździe z Gromem Różaniec w meczu 6. kolejki hummel IV ligi grupy spadkowej.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze i w 12 minucie wyszli na prowadzenie. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. W 22. minucie strzałem głową bramkę na 1:1 zdobył Adrian Siemieniuk. Od tego momentu przewagę mieli piłkarze Orląt. Wykorzystali to w 32. minucie, kiedy to interweniujący zawodnik Gromu skierował piłkę do własnej bramki.

Po przerwie gospodarze wyrównali stan gry w 52 minucie. Już dwie minuty później Orlęta ponownie wyszły na prowadzenie. Bramka dla gospodarzy, ustalająca wynik na 3:3 padła w 89 minucie.

Podopieczni Macieja Sygi zajmują 9, przedostatnie miejsce w tabeli. Kolejny mecz Orlęta rozegrają 27 maja na własnym boisku z Iskrą Piotrowice.