Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 19 maja o godzinie 20.00. W programie relacje m.in. z obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Łukowie, Powiatowe Obchody Dnia Strażaka oraz Noc Muzeów z Templariuszami.

Ponadto w programie jubileuszowy Przegląd Piosenek Polskich w Przedszkolu Miejskim nr 7, nowy autobus łukowskiego PKS, akcja seniorów z PCK, koncert Piotra Bukartyka w ŁOK, Święto Szkoły Podstawowej nr 2 oraz tradycyjny mecz koszykówki absolwenci kontra maturzyści
I LO. Będzie też relacja z egzaminów maturalnych oraz wręczenie łukowianom odznaczeń „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

W programie powiemy też o nowych drogach w Łukowie, o tym czy w mieście powstanie drugi żłobek, jak będzie wyglądała ścieżka rowerowa nad zalew Zimna Woda, a także czy powstanie nowa, równoległa droga do ulicy Cieszkowizna. Będą też komentarze po sesji rady Miasta dotyczące m.in. sprawy remontu ulicy Stodolnej, którą zajmuje się obecnie prokuratura.

Zobaczycie też Państwo pokaz sprzętu wojskowego na łukowskiej targowicy. Powiemy również o niewybuchu z czasów II wojny światowej znalezionego przy elewatorach oraz o tragicznym wypadku przy rozbiórce budynku.

Powtórki programu przez cały weekend.