Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na kolejną emisję, którą nadamy w piątek 24 lutego o godzinie 20.00. W dzisiejszym programie podsumujemy karnawał, podczas którego odbywały się bale, studniówki i koncerty. Będą m.in. relacje z balu ostatkowego w Chabrowym, gdzie grała góralska kapela, Walentynkowego Balu Seniorów z klubu Pomocna Dłoń, koncertu Johna Portera w ŁOK i koncertu akordeonistów z Radzynia Podlaskiego. Pokażemy też polonezy, zatańczone przez uczniów ZS nr 1, ZS nr 2 i szkoły w Radoryżu Smolanym.

W dzisiejszym programie zapraszamy również na relacje z  setnych urodzin mieszkanki Łukowa pani Marianny Przeździak, spotkania informacyjnego o programie „Polski Ład Zabytki”, wizyty przedstawicieli Mazowsza u Łukowiaków, podsumowania wyjazdów uczniów Zespołu Placówek do Grecji, akcji charytatywnego smażenia pączków w Gołaszynie, finałowego koncertu Aniołkowego Grania, otwarcia wystawy malarstwa Hanny Wiącek, konferencji o bohaterach Powstania Styczniowego, morsowania i pływalnia w zalewie Zimna Woda, halowych turniejów piłki nożnej i koszykówki oraz 23. Ogólnopolskich Biegów w Stoczku Łukowskim.

  Zapraszamy także na obszerną relację z łukowskiego finału WOŚP oraz do wysłuchania rozmowy z dyrektorem ŁOK o niskiej frekwencji w Kinie Łuków i komentarzy do skargi mieszkańca Łukowa na burmistrza. Wyemitujemy też fragmentu filmu, przygotowanego przez Młodzieżową Drużynę OSP Gręzówka przy współpracy z Master TV.

W dzisiejszym programie również stały cykl „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj…”. Pokażemy film pochodzący z archiwum Kolejowej Kroniki Filmowej, który nadesłał do nas Andrzej Zdrojewski. To historia sprzed 52 lat, kiedy świętowano zakończenie prac przy elektryfikacji linii kolejowej na odcinku Pilawa – Łuków. Przypomnimy też film z lutego 1993 roku, kiedy to odbyła się prymicyjna msza święta księdza biskupa Henryka Tomasika.

Powtórki programu przez cały weekend.