Łukowska Telewizja Master TV oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny organizują Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”. Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 grudnia. Będzie to okazja nie tylko do dobrej sportowej zabawy, ale również do wsparcia Alicji, która choruje Zespół Retta i potrzebuje ciągłej rehabilitacji.

V Mikołajkowo-Urodzinowy Turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji” zostanie rozegrany w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2. Pierwotnie planowano, że rozpocznie się on o godzinie 14.00. Organizatorzy postanowili jednak rozpocząć rozgrywki dwie godziny wcześniej, o godzinie 12.00. Ta decyzja to efekt awansu reprezentacji Polski do 1/8 finału Mistrzostw Świata. Mecz Polska – Francja odbędzie się w niedzielę o godzinie 16.00.

Udział w Mikołajkowo-Urodzinowym Turnieju „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji” zapowiedziały reprezentacje Gminy Łuków, Przedsiębiorców i Policji oraz drużyny „Rondo” i „Anioły Alicji”. Sportowym zmaganiom będą towarzyszyły licytacje, a cały dochód z turnieju zostanie przeznaczony na wsparcie chorej na Zespół Retta, Alicji Skrzymowskiej.

Turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji” już w niedzielę 4 grudnia. Początek godzina 12.00. Zapraszamy do kibicowania i wsparcia Ali.

Organizatorami wydarzenia są OSiR i Telewizja Master. Wspierają ich miasto i gmina Łuków oraz powiat łukowski.