6 listopada nastąpi kolejna korekta rozkładu jazdy PKP. Najważniejsze zmiany związane będą z ograniczeniem ruchu pociągów na linii średnicowej, przez którą przejadą tylko 3 pociągi w ciągu godziny (obecnie jest ich 16). W związku z tym część połączeń kursować będzie w relacji skróconej do i z Warszawy Wschodniej lub Warszawy Zachodniej, niektóre zostaną odwołane lub pojadą w innej relacji.

Na trasie Łuków – Warszawa z powodu niezbędnych napraw przejazdów kolejowo – drogowych, w dniach 19-20 oraz 26-27 listopada, ruch pociągów na odcinku Sulejówek Miłosna – Mińsk Mazowiecki, odbywał się będzie po jednym czynnym torze. Część pociągów pojedzie według zmienionego rozkładu jazdy, a wybrane połączenia zostaną odwołane. Dodatkowo, w okresie od 7 listopada do 6 grudnia, w poniedziałki i wtorki, dwa ostatnie pociągi ze stacji Warszawa Rembertów do Sulejówka Miłosny, zostaną zastąpione przez zastępczą komunikację autobusową.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-6-xi-10-xii-2022r