Łukowski Ośrodek Kultury i Hufiec ZHP Łuków organizują grę miejską o Bronisławie Chącińskim „BR-CH-QR”. Gra zostanie rozegrana w piątek 28 października w godzinach 10.00 – 18.00 na terenie Łukowa.

Uczestnicy gry powinni mieć ze sobą telefon komórkowy z aplikacją do czytania kodów QR. Ich zadaniem będzie przejście całej trasy wyłącznie pieszo i znalezienie na podstawie mapy, w dowolnej kolejności, punktów z kodami QR. Po zeskanowaniu kodu QR i odczytaniu wyjaśnienia należy znaleźć hasło i wpisać je do diagramu. Hasła są rozmieszczone w przypadkowej kolejności. Ponadto należy wykonać inne zadania z karty gry m.in. wytłumaczyć co to znaczy być dobrym obywatelem oraz wymyśleć hasło promujące 2022 rok jako Rok Bronisława Chącińskiego.

Warunkiem ukończenia gry miejskiej „BR-CH-QR” jest dostarczenie karty gry w piątek 28 października do godziny 18.00 do ŁOK, do pokoju numer 210.

Do Karty Gry należy dołączyć również podpisaną Kartę RODO przez samego uczestnika lub rodzica/opiekuna osoby niepełnoletniej, która weźmie udział w grze.

Regulamin gry miejskiej „BR-CH-QR”, Karta gry wraz z mapą oraz Karta RODO do pobrania są na stronie Łukowskiego Ośrodka Kultury lub osobiście w ŁOK pokój 210 w dniach 27-28 października w godzinach 10.00 -17.00.

Gra miejska jest częścią projektu „Działalność społeczna i postać Bronisława Chącińskiego na Ziemi Łukowskiej w XIX w.”, dofinansowanego przez Fundację BGK w programie „Dzieci Kapitana Nemo – edycja III”.