Do tragicznego wypadku drogowego w którym śmierć poniosła 18-latka oraz jej 21 letni kolega (oboje byli pasażerami) doszło po północy w Róży Podgórnej w gminie Stoczek Łukowski w powiecie łukowskim. Na drodze powiatowej kierujący Volvo 21 latek wjechał w ogrodzenie posesji a następnie dachował. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Pozostali pasażerowie, dwaj mężczyźni w wieku 21 lat zostali ranni i zostali przetransportowani do szpitala.

Do wypadku doszło tuż po północy w miejscowości Róża Podgórna (pow. łukowski). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący Volvo na skrzyżowaniu drogi powiatowej wypadł z drogi. Auto wjechało w ogrodzenie posesji a następnie dachowało. W pojeździe znajdowało się 5 osób. Czterech 21 latków z gm. Stoczek Łukowski oraz 18 latka z województwa mazowieckiego.

Jak wykazało badanie alkomatem kierujący Volvo 21 latek był pijany. Miał w organizmie 2.26 promila alkoholu. Dwoje pasażerów zginęło na miejscu – to 18 latka oraz jeden z 21 latków. Dwaj pozostali 21 latkowie z obrażeniami ciała przebywają w szpitalu. Trafił tam również kierujący Volvo.