Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków 28 maja pokonali na własnym boisku Hetmana Zamość 4:0 w meczu w ramach 8 kolejki grupy spadkowej hummel IV ligi. Dla łukowskiej drużyny było to piąte kolejne spotkanie z kompletem punktów.

W pierwszej połowie padła jedna bramka. W 35 minucie Radosław Szustek zdobył bramkę dla gospodarzy po strzale z rzutu karnego.

Po przerwie R. Szustek podwyższył prowadzenie Orląt w 53 minucie. Kolejną bramkę w 90 minucie zdobył B. Chojniak. W doliczonym czasie gry wynik na 4:0 ustalił M. Kania.

Po tym meczu Orlęta zajmują drugie miejsce w tabeli grupy spadkowej hummel IV ligi. Kolejne spotkanie podopieczni Dariusza Solnicy i Macieja Sygi rozegrają 1 czerwca (środa) na własnym boisku z Huczwą Tyszowce.