Hod dog na wypasie, rasowy burger, parapierogi, złote paluchy churros, frytki z batatów, ostre stripsy, a także węgierski langosz, meksykańska quesadilla i burrito, czy tajski pad thai. Te i wiele innych dań będzie można spróbować na zlocie food trucków, który już w ten weekend odbędzie się w Łukowie.

  W dniach 29 kwietnia – 1 maja na placu Solidarności i Wolności w Łukowie odbędzie się zlot żarciowozów. Będzie można zjeść dania z kuchni całego świata. Ponadto otwarta będzie strefa, która ugasi niejedno pragnienie. W parku rozstawi się również mini wesołe miasteczko. Na najmłodszych czekać będzie stoisko z zabawkami i balonami, stoisko z watą cukrową, eurobungee, byk rodeo, a dodatkowo w niedzielę zapraszamy na spotkanie z ulubionymi postaciami z Psiego Patrolu Na dzieci czekać będzie we własnej osobie Chase, Rubble oraz Skye – gotowi do wspólnych zdjęć i zabawy!

  Głodni wygranej? Jeszcze tylko dziś na naszym profilu facebook można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są vochery do food trucków