Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na własnym boisku z Motorem II Lublin 2:3 w ramach 22 kolejki hummel IV ligi.

Mecz lepiej rozpoczęli goście. Już w 9 minucie objęli prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Prowadzenie podwyższyli w 18 minucie. Orlęta w 32 minucie zdobyły bramkę kontaktową, po strzale Sebastiana Sowisza. Dwie minuty później Aleks Kaliński wyrównał i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2.

W 73 minucie zwycięską bramkę zdobyli piłkarze Motoru. Orlęta kończyły mecz w „dziesiątkę’ po czerwonej kartce dla Pawła Szlaskiego.

Orlęta Łuków mają do rozegrania jeszcze zaległy mecz z Huraganem Międzyrzec, ale już dziś wiemy, że nasi piłkarze znaleźli się wśród drużyn z dolnej części tabeli. Oznacza to, że na wiosnę łukowianie będą musieli bronić się przed spadkiem. Obecnie zajmują 9. miejsce. Liderem jest Huragan Międzyrzec, przed Lublinianką i Mortorem.