W sobotnie popołudnie, policjanci z łukowskiej drogówki zostali powiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło na drodze pomiędzy Turcem a Szyszkami. Ze zgłoszenia wynikało, że jadący motocyklem mężczyzna doznał obrażeń ciała.

Mundurowi, którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że niezarejestrowanym i nieubezpieczonym motocyklem marki Yamaha jechał 18-latek z gminy Stoczek Łukowski. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że jadący z dużą prędkością motocykl zjechał na łuku drogi z jezdni na przydrożne pole gdzie przewrócił się. Młody mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Dodatkowo okazało się, że kierujący yamahą nie miał prawa jazdy „na motocykl”, a jego jednoślad był niezarejestrowany i nieubezpieczony. Jakby tego było jeszcze mało to mundurowi ustalili też, że młody mężczyzna miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Pokrzywdzony motocyklista wkrótce usłyszy zarzuty, a jego sprawa znajdzie finał w sądzie.