Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie był organizatorem Finału Rejonu Bialskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt szkół ponadpodstawowych.

  Zawody odbyły się 16 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie. W finale rejonu wystąpiły trzy drużyny: II LO w Białej Podlaskiej, I LO w Łukowie i LO
w Międzyrzecu Podlaskim. Zawody przeprowadzono systemem gry ,,każdy z każdym”.

  II LO Biała Podlaska –   I LO 1 Łuków (2:4) 4:11

  I LO Łuków – LO Międzyrzec Podlaski (9:1) 14:3

  LO Międzyrzec Podl. – II LO Biała Podl. (2:7) 6:11

 I m-ce I LO Łuków –  op. Grzegorz Rzymowski

 II M-ce II LO Biała Podl. – op. Marek Romaniuk

 III m-ce LO Międzyrzec Podl. – op. Remigiusz Teleszko   

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii klas V-VI szkół podstawowych.

  W turnieju rywalizowały 3 drużyny: SP 1 Łuków, SP Świdry, SP Zalesie. Zawody były rozgrywane system ,,każdy z każdym”. Szczypiornistki z ,,Jedynki” pokonały wszystkie ekipy występujące na turnieju. Podopieczne Ewy Czerkas  zajmując I miejsce awansowały do finału rejonowego, który odbędzie się 28 marca w SP nr 1 w Łukowie.

Wyniki meczów:

 SP 1 Łuków –   SP Świdry (12:2) 13:5

SP Świdry – SP Zalesie (2:1) 6:3 SP Zalesie – SP 1 Łuków (2:8) 4:11  

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w Mini Koszykówce Chłopców szkół podstawowych w kategorii IGRZYSKA DZIECI. Zawody były rozgrywane na hali sportowej  SP 2 w Łukowie. Na szczeblu powiatowym rywalizowały tylko dwie drużyny: SP Świdry, SP Krzywda.

SP Krzywda – SP Świdry ( 6 : 16 ) 10 : 33

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Świdry – op. Jolanta Cąkała

II miejsce: SP Krzywda – op. Anna Świderska – Ptasińska