Oskar Dudziński – zawodnik sekcji kickboxingu KSW Łuków został powołanych do Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu w kategorii kadetów starszych (13-15 lat) w formule light contact. Podopieczny trenera Zenona Pawlikowskiego w tym roku uzyskał wspaniałą formę. Na początku roku w Ciechocinku wygrał turniej selekcyjny młodzików do kadry narodowej na mistrzostwa Europy w boksie. W maju zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule kick light, które odbyły się w Wołoszewicach k. Leszna, a w czerwcu był najlepszy w formule light contact w Bałtowie. W sumie w tym roku na zawodach tej rangi wygrał już ponad 10 walk w kickboxingu i w boksie, nie odnosząc żadnej porażki. Powołanie do kadry light contact prowadzonej przez trener Agnieszkę Turchan  oznacza, że łukowianin będzie przygotowywał się do udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Czarnogórze. Już w lipcu w Węgrowie odbędzie się pierwsze zgrupowanie nowej kadry.