Bizon Jeleniec przegrał na wyjeździe z Gryfem Gmina Zamość aż 0:6. Mecz rozgrywany był w ramach grupy spadkowej Hummel IV ligi.

Spotkanie od samego początku przebiegało pod dyktando gospodarzy. Pierwsza bramka padła już w 8 minucie. Kolejne w 29, 37 i 45 minucie. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Gryf strzelił jeszcze dwie bramki, w 75 i 90 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 6:0. Po tej porażce Bizon 9 miejsce z małymi szansami na utrzymanie się w IV lidze.

Druga drużyna z naszego powiatu, Orlęta Łuków, pauzowała. Unia Hrubieszów, z którą zaplanowany był mecz, wycofała się z rozgrywek. Orlęta są na 5 miejscu w lidze.

Kolejne mecze nasze drużyny rozegrają już 2 czerwca. Orlęta u siebie podejmą Unię Białopole, a Bizon na boisku w Łazach zagra z Kłosem Chełm.