Już niedługo Dzień Dziecka. Atrakcyjne propozycje z tej okazji przygotowały zarówno Łukowski Ośrodek Kultury jak i Gminny Ośrodek Kultury.

  GOK już po raz ósmy organizuje Gminny Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę 6 czerwca w Leśnym Zespole Rekreacyjno – Edukacyjnym AMONIT w Klimkach. W programie imprezy zaplanowano m.in. pokazy iluzjonistyczne, zabawy i konkursy z wodzirejem, pokaz sprzętu strażackiego oraz podsumowanie gminnych konkursów. Początek zabawy o godzinie 14:00.

  Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają na Dzień Dziecka, który również odbędzie się w niedzielę 6 czerwca. Impreza, która odbędzie się w Parku Miejskim, rozpocznie się o godzinie 14:30.

  W niedzielne popołudnie park zamieni się w strefę zabawy. Zaplanowano m.in. warsztaty plastyczne i ceramiczne, konkursy, animacje, występ młodych artystów z  Ł’OKej Music oraz Studia Edukacji Muzycznej, pokazy pojazdów policyjnych i strażackich oraz znakowanie rowerów. Na scenie wystawiony zostanie spektakl teatralny „W 7 dni dookoła bajek” na podstawie tekstów Jana Brzechwy oraz program artystyczny „Radocha” w wykonaniu Teatru TAK.