Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z ogłoszonymi w dniu wczorajszym obostrzeniami dla całego kraju z dniem 20 marca zostają czasowo zawieszone rozgrywki IV ligi i niższych klas rozgrywkowych seniorskich oraz III kobiet. Oznacza to zawieszenie rozgrywek w których udział biorą Orlęta Łuków oraz Bizon Jeleniec.

  W tej chwili nie ma jeszcze ogłoszonego rozporządzenia dotyczącego funkcjonowania sportu od 20 marca do 9 kwietnia, a więc w okresie zapowiedzianych przez rząd obostrzeń, jednakże z podanych w dniu wczorajszym przez Ministerstwo Zdrowia  informacji wynika, że od dnia 20 marca  wejdzie w życie znowelizowane rozporządzenie rządu według, którego korzystanie z infrastruktury sportowej oraz organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzenia sportowego jest dopuszczalne tylko dla sporu zawodowego i bez udziału publiczności. Oznacza to, że rozgrywki III ligi oraz lig młodzieżowych odbędą się zgodnie z terminarzem.

Zmienione terminarze zawieszonych rozgrywek zostaną opublikowane po uzyskaniu informacji o możliwym terminie ich wznowienia .