Na sali Szkoły Podstawowej nr 2 Łukowie odbyły się sparingi pięściarskie zawodników z Łukowa, Lublina i Łęcznej. Był to – jak podkreśla trener łukowskich pięściarzy Zenon Pawlikowski – ważny element treningu bokserskiego, szczególnie w okresie przygotowań do zawodów.

  Sparingi w Łukowie odbyły się we wtorek 16 marca. Na ringu zmierzyli się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z ŁKS Orlęta Łuków oraz zawodnicy prowadzeni przez trenera Pawła Berejowskiego z Berej Boxing Lublin i z MGKS Gwarek Łęczna. Łukowski klub reprezentowało dziewięcioro pięściarzy. Trener Paweł Berejowski przywiózł  ze sobą silny skład na czele z wicemistrzynią Europy Weroniką Bochen.

  Na sparingach ŁKS Orlęta Łuków reprezentowali: seniorzy Aleksandra Michalak, Kinga Komorowska i Maciej Mościcki, juniorzy Martyna Czerepińska, Natalia Zarzycka, Bartosz Prusinowski i Kacper Brzozowski,  kadetka Dominika Kondracka oraz młodzik Oskar Dudziński. Trener Zenon Pawlikowski tak podsumowuje wtorkowe spotkanie pięściarzy: „Sparingi to ważny element treningu bokserskiego, szczególnie w okresie przygotowań do zawodów. Cieszymy się, że mogliśmy stoczyć walki z tak wymagającymi przeciwnikami i na pewno będziemy kontynuować współpracę w tym zakresie z trenerem Pawłem Berejowskim i innym szkoleniowcami.