Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków rozegrają swój pierwszy wiosenny mecz w Łazach. Powodem „przeprowadzki” do sąsiedniej miejscowości jest fatalny stan murawy na łukowskim stadionie.

  Orlęta rundę wiosenną rozpoczną 13 marca meczem z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Jednak spotkanie z liderem IV ligi, zamiast w Łukowie odbędzie się w Łazach. Długa i śnieżna zima sprawiła, że murawa jest wciąż grząska i nasiąknięta wodą. Władze łukowskiego klubu wnioskowały do LZPN o przeniesienie inauguracji wiosennych rozgrywek na boisko ŁKS Łazy i dostały na to zgodę. Czy kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają już na własnym stadionie? Wszystko będzie zależało od pogody. Wiemy jednak, że LZPN wstępnie zgodził się, aby zaplanowany na 27 marca mecz, Orlęta, rozegrały również w Łazach.

  Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej na boisku administrowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, swoje mecze, oprócz IV-ligowych Orląt, rozgrywał również Bizon Jeleniec. Tutaj spotkania ligowe i pucharowe grały również B-klasowe rezerwy Orląt.