Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków zwycięstwem zakończyli jesienną rundę IV-ligi. W ostatnim meczu niespodziewanie pokonali 1:0 drużynę POM Iskra Piotrowice.

  Zwycięską bramkę już na początku spotkania strzelił Radosław Szustek. Przez cały mecz gospodarze dążyli do wyrównania, jednak łukowianie mądrze i szczęśliwie się bronili. Obecnie Orlęta z 22 punktami znajdują się na 10. miejscu w tabeli.

  Zespół od momentu objęcia przez Dariusza Solnicę zdobył 17 punktów w dziewięciu meczach. Sześć najlepszych drużyn awansuje do grupy mistrzowskiej. Łukowianom brakuje do niej 5 punktów. Do końca rundy zostały do rozegrania jeszcze trzy mecze na wiosnę. Czy nasi piłkarze zdołają tą stratę odrobić? Na odpowiedź trzeba poczekać do marca.

  Drugi reprezentant powiatu łukowskiego, Bizon Jeleniec, przerwał serię 7 porażek z rzędu. Jednak bezbramkowy remis z ostatnim w tabeli Startem Krasnystaw, chluby podopiecznym Łukasza Hassa nie przynosi. Bizon z dorobkiem zaledwie 12 punktów zajmuje jedenaste, przedostatnie miejsce w tabeli