Łukowscy policjanci przerwali hotelową imprezę, na której znajdował się poszukiwany 20-latek. Oprócz niego w pokoju było kilka osób nieletnich. W pokoju wynajętym przez młodzieńca, kryminalni znaleźli też kilkadziesiąt tabletek ecstasy, haszysz, marihuanę i amfetaminę.

  W piątek, 20 listopada wieczorem łukowscy kryminalni dowiedzieli się, że poszukiwany przez nich 20-latek z Łukowa, może ukrywać się w jednym z miejscowych hoteli. Młody mężczyzna ma prawie dwa lata „do odsiadki”. Gdy mundurowi weszli do pomieszczenia oprócz mężczyzny przebywało tam jeszcze kilku młodzieńców. Jeden z nich widząc policjantów chciał wybiec z pokoju, lecz drogę „zagrodził” mu jeden z mundurowych. Okazało się, że nastolatek chciał uciec, ponieważ w swojej saszetce miał woreczek foliowy z kryształkami mefedronu.

  Narkotyki zostały zabezpieczone, zaś hotelowi goście zatrzymani. Poszukiwany przez policjantów 20-latek już został odwieziony „na najbliższe dwa lata” do zakładu karnego, a jego nastoletni koledzy zostali przekazani rodzicom. Dodatkowo o zdarzeniu z udziałem nastolatków zostanie też powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.