Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków wygrali z Opolaninem Opole Lubelskie 3:1. Wynik jest sporą niespodzianką, gdyż Opolanin był wiceliderem IV-ligi, walczy o awans, a w pierwszej rundzie wygrał w Łukowie aż 4:0.

Przez cały mecz łukowianie mieli wyraźną przewagę. Od początku podopieczni Dariusza Solnicy ruszyli do ataku i już w 8 minucie objęli prowadzenie po strzale Oskara Siwka. Drugą bramkę strzelił w 21 minucie Szymon Łukasiewicz, a sytuacji do strzelenia bramki nasi piłkarze mieli jeszcze kilka. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, jednak pod koniec meczu wynik na 3:1 dla Orląt ustalił Adrian Siemieniuk.

Podopieczni Dariusza Solnicy wygrali drugi mecz z rzędu i awansowali na 10 miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę zagrają u siebie z Powiślakiem Końskowola.