Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem. „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Kabaret wystąpi na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury 15 listopada o godz. 16:00.

  Na „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.
Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz onilne na stronach https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury/kabaret-czesuaf–przyjecie-35969/418240-bilety-na-koncert i https://biletyna.pl/event/view/id/145013