Robert Lewandowski i Cezary Kucharski byli przez lata  przykładem zgodnego działania piłkarza i menagera. Teraz na światło dzienne zaczynają być wyciągane brudne strony współpracy. Do sądu trafił wniosek łukowianina, który domaga się od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania.

  Do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił pozew Kucharskiego przeciw firmie marketingowej RL Management. Zdaniem byłego łukowskiego posła, Lewandowski nieprawidłowo rozliczał się z dochodów firmy i wykorzystywał firmowe pieniądze do prywatnych celów. Według doniesień „Spiegla”, Lewandowski udzielił spółce swojej żony Anny pożyczki, która nigdy nie została zwrócona. Dziennikarze twierdzą, że takie zarzuty stawia Lewandowskiemu właśnie Kucharski. Jednocześnie opublikowali kopie przelewów mających być potwierdzeniem opisywanych sensacji.

  Z obozu Lewandowskiego popłynęło wyjaśnienie, że Kucharski już wcześniej domagał się pieniędzy, które mu się nie należą. A ponieważ ich nie otrzymał, posunął się do donosu. Ponadto Lewandowski zarzuca swojemu byłemu menedżerowi szantaż, pomówienie i nękanie.