W niedzielę 19 lipca na łukowskim stadionie rozegrany został półfinał okręgowego Pucharu Polski BOZPN. Bizon Jeleniec, beniaminek IV ligi, zmierzył się z III-ligowym Podlasiem Biała Podlaska. Mecz zakończył się wynikiem 1 : 3 dla gości z Białej.

Pierwsza połowa, pomimo kilku dogodnych sytuacji,  zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga część spotkania niespodziewanie rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Jeden z nich zakończył się zdobyciem gola przez Samociuka. Podrażnione Podlasie rzuciło się do odrabiania strat. Ostatnie 10 minut było zabójcze dla Bizona, kiedy to drużyna z Jeleńca straciła aż trzy bramki.

Trener drużyny Rafał Borysiuk chwalił po meczu swoich zawodników, podkreślając, że jeśli z takim podejściem i wolą walki podejdą oni do rozgrywek w IV lidze, to powinni kibice mogą mieć powody do zadowolenia.

Zwycięzca niedzielnego meczu Podlasie Biała Podlaska zmierzy się w finałowym spotkaniu okręgowego Pucharu Polski BOZPN z drużyną Orlęta Radzyn Podlaski. Mecz odbędzie się w środę 22 lipca.

Bizon Jeleniec − Podlasie Biała Podlaska 1:3 (0:0)