Mandat i punkty karne to konsekwencje z jakimi spotkał się 34-latek z gminy Łuków. Jadąc z nadmierną prędkością „wypadł” z drogi, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji i stojący w pobliżu dom. Do tego zdarzenia doszło w piątek 29 maja w Sięciaszce.

  Ze zgłoszenia jakie odebrał dyżurny łukowskiej komendy wynikało, że osobowe auto uderzyło w dom, a z komory silnika pojazdu wydobywa się dym i może dojść do pożaru. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący samochodem marki audi, 34-latek z gminy Łuków, zjechał z jezdni, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji i stojący w pobliżu dom. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak się okazało doznał niegroźnych obrażeń ciała i po opatrzeniu drobnych ran został zwolniony do domu. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 34-latka – był trzeźwy.

  Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że bezpośrednią przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość z jaką poruszał się osobówką 34-latek. Mężczyzna został już ukarany mandatem karnym, a jego konto „zasiliły” punkty.