W niedzielę, 27 października na kolejnym meczu polskiej ekstraklasy, na stadionie Legii Warszawa gościła ponad stuosobowa ekipa młodych kibiców z Łukowa i okolic. Fani warszawskiej drużyny mogli pojechać na zorganizowany wyjazd dzięki kibicom stołecznego klubu.

  Zorganizowany wyjazd 100-osobowej grupy dzieci i młodzieży wraz z opiekunami był możliwy dzięki grupie Łukowskich Fanatyków Legii Warszawa i ich współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Bilety rozdysponowane zostały na dwie grupy młodzieży – jedną zorganizował Zarząd ŁKS Orlęta Łuków, w której skład weszli podopieczni młodzieżowych sekcji piłkarskich i ich trenerzy. Drugą grupę zorganizował Arkadiusz Pogonowski, który do udziału w wydarzeniu zaprosił dzieci i młodzież ze: Szkoły Podstawowej w Dąbiu, Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie oraz IV Liceum Ogólnokształcącego z Łukowa. 

  Najmłodsi kibice z Łukowa byli w wieku 7 i 8 lat, a najstarsi to 17-latkowie. Dla wielu z nich obejrzenie na żywo meczu piłkarskiego na takim poziomie było pierwszym przeżyciem tego typu. Grad goli na Łazienkowskiej (Legia wygrała z Wisła Kraków 7-0) i świetna oprawa meczu dostarczyły niezapomniane wrażenia u większości łukowskich kibiców.

  Łukowianie współpracujący ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa zapowiadają, że po „małym” sukcesie organizacyjnym przygotują wyjazdy na mecze jeszcze w tym sezonie.