Poważne obrażenia ciała kierowcy i całkowicie zniszczony samochód audi – to skutki wypadku drogowego do jakiego doszło 27 kwietnia po godzinie 21.00 w Sięciaszce. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący autem 29-letni łukowianin zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mundurowi ustalili też, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami.
W sobotę wieczorem, łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr 76 w Sięciaszce. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy po uderzeniu w przydrożne drzewo „dachował” na pobliskim polu, a jego kierowca wypadł z pojazdu. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że pojazdem biorącym udział w wypadku był samochód marki Audi i że kierował nim 29-letni łukowianin. Młody mężczyzna z miejsca zdarzenia z poważnymi urazami został odwieziony karetką do szpitala. Tam pobrano od niego krew do badań.
Dodatkowo policjanci ustalili, że młody mężczyzna był w przeszłości karany za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i aktualnie obowiązuje go sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia drogowego, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.