Łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło 28 kwietnia na drodze wojewódzkiej nr 808 w Bystrzycy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Honda 65-latka wyjeżdżając z posesji została uderzona przez jadący drogą samochód marki Audi. Niestety pokrzywdzona kobieta zmarła na miejscu zdarzenia.
W niedzielę, po godzinie 16:30 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 808 w Bystrzycy. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się dwa auta osobowe, że jadące nimi osoby są ranne. Mundurowi na miejscu wypadku ustalili, że kierujący samochodem marki Audi 29-latek z gminy Wojcieszków zderzył się z samochodem marki Honda, którym kierowała 65-latka z gminy Krzywda. Pojazdy po zderzeniu zjechały z drogi i „dachowały” na przydrożnym polu. Okazało się, że pokrzywdzona kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i zmarła na miejscu zdarzenia. Kierowca audi, jego 91-letni pasażer oraz 66-letni pasażer hondy doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.
Pracujący pod nadzorem prokuratora policjanci ustalili wstępnie, że kierująca hondą kobieta wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą samochodowi marki Audi, wskutek czego doszło do zderzenia aut. Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku.