Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków wygrali 1:0 wyjazdowy mecz z Ładą Biłgoraj. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 16 minucie Mateusz Ebert.
Po pięciu porażkach z rzędu, podopieczni Roberta Różańskiego, wreszcie wygrali. Zwycięska bramka padła już na początku pierwszej połowy spotkania po akcji Adriana Siemieniuka i Mateusza Eberta. Druga połowa toczona była pod dyktando Łady, która jednak nie wykorzystała kilku dogodnych sytuacji.
Skład Orląt: Kopeć – Goławski, Bulak, Ł. Ebert, Wieliczuk – Kierych, Sowisz (80′ Soćko), Matuszewski (75′ Skrzypek), M. Ebert (90′ Czerski), Dołęga (55′ Olszewski) – Siemieniuk (85′ Kurowski).
Po tym meczu łukowianie wydostali się ze strefy spadkowej i z sześcioma punktami zajmują 10 miejsce w tabeli IV ligi. Liderem z kompletem zwycięstw jest Hetman Zamość.
Kolejny mecz ŁKS Orlęta Łuków zagrają 23 września w Łukowie, a rywalem będzie Huczwa Tyszowce.