W sobotę 21 lipca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zorganizował Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora OSiR. W rozgrywkach wzięło udział 21 drużyn w pięciu kategoriach wiekowych.
W najmłodszej kategorii chłopców do lat 16 startowały 3 drużyny. Najlepsi okazali się „Absolwenci Strzyżew”, przed „Maluszkami” i „Suchoklatesami”. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych startowało 4 drużyny, wśród których zwyciężył „Dream Team”, przed „Sznajder Kryminał” i „Strzyżew Team”. W najliczniej obsadzonej kategorii OPEN, zwyciężyła drużyna „Bez Nazwy”, przed „Pierzchalski Kot” i ekipą „Bracia Szaniawscy”. W turnieju wystartowały też cztery drużyny żeńskie. Wśród dziewcząt do lat 16 zwyciężyła ekipa „Lejdis” przed „Dragon Wojcieszków”, zaś w kategorii OPEN wygrał „Dragon II Wojcieszków” przed „Skład Goals”.
Za zajęcie I miejsca drużyny z poszczególnych kategorii otrzymały puchary Dyrektora OSiR oraz dyplomy i nagrody. Pozostałe drużyny za zajęcie miejsca I i II otrzymały dyplomy oraz nagrody.
Turniej sędziowali: Robert Gronowski, Mariusz Kiełczewski i Andrzej Zarzycki.
Relacja z turnieju już wkrótce w Master TV.