W dniach 23-25 lutego w Wołominie odbywały się Mistrzostwa Polski w koreańskiej sztuce walki tang soo do. Ze względu na duże podobieństwo regulaminów walki w tang soo i kickboxingu, w mistrzostwach po raz kolejny wystartowali podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z KSW Łuków. Najlepiej wypadła Kinga Komorowska, która zdobyła złoty medal w formule light contact w kategorii juniorów +64 kg. Nie zawiódł także Jakub Strzyżewski, który zdobył dwa srebrne medale (senior 72 kg w formule light contact i light kick). Ze srebrnym krążkiem wrócił Kamil Szczygielski, który występował w kategorii juniorów do 66 kg w formule light contact. Bardzo trudny pojedynek stoczyła Monika Olszewska (light contact, junior 64 kg), która w eliminacjach uległa Michael Meier z Częstochowy (wicemistrzyni świata w kickboxingu – Dublin 2016).
Opiekunem zawodników na mistrzostwach w Wołominie był łukowski instruktor kickboxingu Grzegorz Piotrowski, który na turnieju pełnił też funkcję sędziego planszowego.
Na tych samych zawodach wystartowali podopieczni Jacka Kęzika z K.O Fight Club Łuków. Tą sekcję reprezentowało 7 zawodników.
W wyniku rywalizacji medale mistrzostw zdobyli: Rafał Jastrzębski – złoty medal, Dawid Jastrzębski – srebrny medal, Mateusz Grochowski – srebrny medal, Mikołaj Gence – srebrny medal, Ramzad Papanow – 2 złote medale, Daniel Gostołek – IV miejsce, Kuba Zarzycki, dla którego był to pierwszy start uległ w kategorii tatch contact zawodnikowi z klubu z Piaseczna i nie wszedł do dalszej rywalizacji.