W dniach 23-24 lutego w Bratysławie na Słowacji odbyły się zawody o Puchar Europy w kickboxingu – Slovak Open. W zawodach wystartowało 945 zawodników z 90 klubów reprezentujących 11 państw. W turnieju wystartowało siedmiu łukowian z KSW Łuków. Najlepsze występy spośród podopiecznych Zenona Pawlikowskiego zaliczyli Marta Pawlikowska i Bartosz Prusinowski.
Bartosz Prusinowski zdobył srebrny medal w kategorii do 47 kg w formule light contact i brązowy
w pointfighing. Marta Pawlikowska wywalczyła brązowy medal w kategorii do 46 kg w formule light contact. Ponadto brązowe medale w formule light contact zdobyli: Amelia Wasilewska (32 kg), Natalia Zarzycka (42 kg), Martyna Czerepińska (65 kg) i Maciej Mościcki (plus 69 kg).
Jedynie debiutująca w międzynarodowych zawodach Patrycja Pawlikowska pomimo zwycięstwa w eliminacjach ze Słowaczką, nie zdołała zakwalifikować się do strefy medalowej. Zwycięstwa łukowskich zawodników nie były niespodzianką, gdyż pięcioro z nich aktualnie należy do Kadry Narodowej (Amelia Wasilewska, Natalia Zarzycka ,Marta Pawlikowska, Martyna Czerepińska i Bartosz Prusinowski).
Wyjazd był możliwy dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców i wsparciu Burmistrza Miasta Łuków, który przyznał zawodnikom stypendium sportowe.