KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT NIEPODLEGŁOŚCIOWY |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 16 listopada godz. 20:00* Obchody  Święta Niepodległości  *  Biegi  11 Listopada  *  Występ Kapra Kuszewskiego  *  “Rekord dla Niepodległej”  *  Wywiad z burmistrzem elektem Piotrem Płudowskim  *  Mecz Orlęta Łuków – Start Krasnystaw *  Powtórki 17-18 listopada NON STOP *

KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT NIEPODLEGŁOŚCIOWY Wiadomości

 W związku z obchodami 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę, Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat o tematyce niepodległościowej.

Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne oraz dorośli. Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie prac do 12 października na adres: Muzeum Regionalne w Łukowie, ul. Piłsudskiego 19. Każdy uczestnik może nadesłać lub dostarczyć osobiście 1 pracę. Wraz z pracą uczestnik konkursu zobowiązany jest złożyć wypełniony formularz zgłoszenia uczestnictwa (dołączony do regulaminu).

Regulamin i formularz zgłoszenia dostępny jest w siedzibie Muzeum Regionalnego w Łukowie.

Zobacz także