OSA W GMINIE ŁUKÓW |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 25 stycznia godz. 20:00  *  Finał WOŚP  * Norbi w Łukowie  *  Orszak Trzech Króli  * Nowe radiowozy dla Policji  *  Studniówki w łukowskich szkołach  *  Kolędowanie przedszkolaków  *  wywiad z dyr. ZGL S. Rzymowskim * Powtórki 26-27 stycznia NON STOP *

OSA W GMINIE ŁUKÓW Wiadomości

W pięciu miejscowościach gminy Łuków w ciągu dwóch najbliższych miesięcy powstaną siłownie zewnętrzne. Część pieniędzy na ten cel będzie pochodzić z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

  Siłownie zewnętrzne powstaną w Aleksandrowie, Dąbiu, Gołąbkach, Kownatkach i Świdrach. W Gołąbkach
i Świdrach urządzenia do ćwiczeń będą zamontowane przy istniejących placach zabaw przy szkołach. W Dąbiu zostanie na ten cel wykorzystany plac przy altanie na terenie dawnej szkoły, w Aleksandrowie przy filii bibliotecznej, a w Kownatkach przy świetlicy. Wszystkie prace mają być wykonane do 28 września. Prawie 100 tysięcy złotych na realizację tego zadania gmina pozyskała z Ministerstwa Sportu i Turystyki, z „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA)”.

Zobacz także