NIEBIESKI BIEG DLA AUTYZMU |

WAŻNE:

                 * EMISJA ŚWIĄTECZNEGO PROGRAMU MASTER TV * 25 grudnia godz. 11:00  *  Akcenty świąteczne  *  Życzenia  *  Jasełka  *  Spotkania opłatkowe  *  Polacy – Rodakom  *  Koncert Kolęd i Słodkich Serc  *  Jarmark Bożonarodzeniowy  *  Mikołaje  Wieczorową  Porą  *  Gagi 2018  * Powtórki 26 grudnia NON STOP *

NIEBIESKI BIEG DLA AUTYZMU Wiadomości

Łukowskie Stowarzyszenie Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin „Labirynt” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zapraszają mieszkańców Łukowa na Niebieski Bieg w ramach akcji „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu”. Impreza odbędzie się 11 kwietnia o godz. 10:00 w parku miejskim w Łukowie.

Celem imprezy jest m.in.: promowanie wiedzy o autyzmie, wpisanie się w kwietniowe międzynarodowe działania popularyzujące edukację w kwestii autyzmu oraz promowanie biegania jako najprostszej formy ruchu i rekreacji fizycznej.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia do 5 kwietnia prowadzi Łukowskie Stowarzyszenie Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin „Labirynt”, tel. 601 659 000; 692 790 699, e-mail: stowarzyszenie.labirynt@wp.pl.

Zobacz także