12 podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujących KSW Łuków wzięło udział w Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Seniorów, Juniorów i Kadetów w Będzinie. Zawodnicy z łukowskiego klubu zdobyli w sumie osiem medali: trzy złote, trzy srebrne i dwa brązowe. W turnieju rywalizowało w sumie ponad 1000 sportowców.

Mistrzami kraju zostali Dominika Kondracka, Jakub Oponowicz i Bartosz Daniluk. Srebrne medale wywalczyli Róża Zaniewicz, Kalina Zalewska i Maciej Oponowicz. Brązowe medale zdobyli Sebastian Czerski i Maksymilian Kondracki. Poza strefą medalową tym razem znaleźli się Julia Kondracka, Borys Kaczorowski, Marcin Jandik i Mikołaj Prusinowski.

W klasyfikacji drużynowej w kategorii kadetów  w formule kick light łukowianie zajęli 3 miejsce na 95 startujących klubów.