Artyści z zagranicy coraz częściej decydują się na odwiedzenie naszego kraju podczas swoich międzynarodowych tras. Bardzo często na taki krok, decydują się wschodzące gwiazdy, które chcą trafić do jak największej ilości potencjalnych fanów. Często to muzyka, która staje się popularna na Tik Toku, daje artyście szansę na karierę. Nie inaczej było w przypadku Bensona Boone i jego hitu „Beautiful Things”! Już niebawem usłyszmy go na żywo!

Benson Boone – Kim jest?

Nim przejdziemy do omówienia lokalizacji koncertu oraz możliwych utworów, które pojawią się na koncercie, warto skupić się na tym, kim właściwie jest artysta odwiedzający Polskę już w czerwcu. Benson Boone jest przede wszystkim piosenkarzem, ale również autorem tekstów. Jego miejscem urodzenia jest miejscowość Monroe w stanie Waszyngton. Jego data urodzenia to 25 czerwca 2002 roku, co oznacza, że w 2024 mężczyzna skończy 22 lata, co jest imponujące na tle jego kariery.

Boone od 2021 roku dzieli się na swoim profilu na Tik Toku własnymi utworami muzycznymi oraz wyczynową jazdą na rolkach. Aktualnie zgromadził na nim aż 5,2 miliona fanów! Wziął nawet udział w przesłuchaniach do  American Idol, jednak ostatecznie wycofał się z programu. Jego Instagram również należy do popularnych, gdyż na ten moment posiada widownię opiewającą na niemal 2 miliony osób. Liczba ta jednak ciągle rośnie dzięki jego najnowszemu hitowi.

Będąc fanami muzyki, musimy z niecierpliwością wyczekiwać jednego koncertu nawet przez kilka miesięcy. W przypadku obserwowania ulubionego sportu, okazji do bycia świadkiem gry swoich ulubionych sportowców jest więcej. Co więcej, oglądając zmagania ulubionych sportowców, musimy liczyć się z tym, że możemy na tym zarobić, jeśli jesteśmy odpowiednio zaznajomieni z tematem. Na początek obstawiania, polecamy kod promocyjny Betclic, który zapewni wam atrakcyjne bonusy.

Autor „Beautiful Things” wystąpi w Warszawie!

Jak wiadomo, mężczyźnie udało „wybić się” dzięki świetnemu promowaniu swojej muzyki na platformie TikTok. Pierwszym hitem, jaki udało mu się stworzyć, był utwór „In the stars„, który bardzo szybko opanował aplikację, jak i platformy streamingowe. Liczby mówią jednak same za siebie, bo ta piosenka ma na ten moment niemal 600 milionów wyświetleń na Spotify oraz 90 milionów na YouTube. Choć był to zapalnik, to nie został on jedynym viralem piosenkarza.

Kolejnym pięknym i szeroko promowanym utworem, był „Ghost Town„, który po raz kolejny poruszył słuchaczy całego świata. Tym razem Boone mógł pochwalić się niemal 330 milionami odtworzeń na Spotify. Momentem, który zadecydował o jego międzynarodowej trasie było wydanie piosenki „Beautiful Things„. Utwór w ciągu miesiąca został odtworzony prawie 170 milionów razy na Spotify. Teledysk do niego został obejrzany 31 milionów razy w tak krótkim czasie.

Mężczyzna niedawno ogłosił międzynarodową trasę koncertową o nazwie „Fireworks & Rollerblades”. Nazewnictwo nawiązuje oczywiście do jego pasji, jaką jest wyczynowa jazda na rolkach. Benson pojawi się na aż 39 koncertach, a jednym z nich jest oczywiście występ w Warszawie 2 czerwca 2024 roku. Lokalizacją tego wydarzenia będzie klub Stodoła. Miejsce może pomieścić nawet do 2 tysięcy osób, dlatego możemy oczekiwać naprawdę sporego tłumu!

Benson Boone – Początek i koniec trasy koncertowej

Jeśli chodzi o początek trasy koncertowej Boone’a, to będzie ona miała miejsce już 3 kwietnia w Chicago. Jej zakończenie odbędzie się natomiast 19 sierpnia w australijskim Sydney! Jego koncert w Warszawie jest 10 od końca wydarzeniem. Jeśli nie znacie tego artysty, a przepadacie za emocjonalnymi utworami i świetnym głosem, to koniecznie przesłuchajcie jego dyskografię.