Adam Kołodziej, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie został zwycięzcą eliminacji wojewódzkich w minisiatkówce w kategorii „single”. Zawody rozgrywane w ramach Kinder Sport, odbyły się 25 marca w Międzyrzecu Podlaskim.

Kategoria „single” jest skierowana do chłopców z klas trzecich i młodszych. W eliminacjach wojewódzkich wystartowało 18 zawodników, w tym czterech reprezentantów „Czwórki”. Zwycięzcą turnieju został Adaś Kołodziej. Czwarte miejsce osiągnął Hubert Osiak, 6. miejsce Marcel Antolak, zaś ósme Kacper Mazurek.

Przypomnijmy, że drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie zajęły pierwsze miejsca w powiecie łukowskim klas VII-VIII zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt oraz dziewcząt z klas IV-VI.