Popularni youtuberzy Włodek Markowicz i Karol Paciorek, prowadzący kanał „Lekko stronniczy”,
w najnowszym odcinku komentowali jeden z archiwalnych programów Master TV. Ten swoisty powrót do przeszłości, choć poddany „lekko stronniczej krytyce”, wywoływał uśmiech na twarzach prowadzących.

Youtuberzy obejrzeli klatka po klatce nasz archiwalny materiał z otwarcia pierwszego w Łukowie wielobranżowego sklepu samoobsługowego Passa. Oglądając naszą stronę „lekko stronniczo” recenzowali ówczesne zwyczaje i panującą modę. Z przymrużeniem oka stwierdzili też, że dziś takich eventów już się nie organizuje.

Kanał założony przez Włodka Markowicza i Karola Paciorka w lutym 2011 roku był jedną z pierwszych regularnych polskich produkcji na serwisie YouTube. Konwencja programu opiera się na komentowaniu bieżących wydarzeń z kraju i świata na podstawie artykułów prasowych, głównie humorystycznych, w sposób komediowy i satyryczny.   W najnowszym odcinku, od około 9 minuty można posłuchać o Master TV i Łukowie sprzed 20 lat. Na koniec oczywiście Markowicz i Paciorek zasubskrybowali kanał Master TV. I obiecali, że będą nas jeszcze oglądać.