W minionym tygodniu w Łukowie doszło do kilku kradzieży, włamań i wypadków drogowych.

10 listopada w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej kierująca samochodem marki Skoda, 63-letnia łukowianka potrąciła przechodzące przez przejście dwie piesze. W wyniku wypadku pokrzywdzone 37 i 27-latka doznały obrażeń ciała.

Dzień wcześniej na ul. Jana Pawła II kierująca samochodem marki Volkswagen 27-latka ze Zbuczyna zderzyła się z samochodem marki Peugeot. W wyniku wypadku ranny został kierujący Peugeotem 37-letni łukowianin.

7 listopada w Stoczku Łukowskim 43-latek mimo sądowego zakazu kierowania pojazdami jechał samochodem marki Volvo mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W minionym tygodniu na drogach powiatu łukowskiego policjanci zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Doszło też do kilku kradzieży telefonów. W Adamowie nieznany sprawca przywłaszczył sobie smartfon o wartości 1000 zł, a w Łukowie na ul. Prusa nieznany sprawca ukradł smartfon marki Xiaomi o wartości 900 zł.

10 listopada w Łukowie na ul. Partyzantów nieznany sprawca włamał się do piwnicy i ukradł butlę gazową, spawarkę oraz 40 płyt winylowych, na łączną wartość około 4500 zł. 12 listopada w Łazach 50-latek z Siedlec włamał się do pomieszczeń firmy produkcyjnej skąd ukradł ponad 4000 zł.

Ponadto w Tuchowiczu policjanci znaleźli amfetaminę u 27-latka z gminy Stanin.